zakład mięsny górzyca, górzyca, masarnia, sklep, gryfice

Zrównoważone śniadanie, bogate w pełnowartościowe substancje odżywcze to najważniejszy posiłek w ciągu dnia.

Śniadanie wpływa na poprawę naszego nastroju, zapewnia energię na cały dzień, wywiera wpływ na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu (fizyczne i psychiczne), co powoduje, że mamy więcej siły do działania, nie mamy problemów z koncentracją, szybciej reagujemy na bodźce zewnętrzne.

Rozpoczynający się rok szkolny, to również czas kiedy rodziców czeka przygotowywanie śniadań nie tylko dla siebie do pracy, ale i dla dzieci do szkoły. To co przygotujemy powinno być smaczne, ciekawe i zachęcające, ale przede wszystkim pełnowartościowe. W ofercie wędlin z Górzycy dostępne są wyroby, delikatnie, aromatyczne, chude, wędzone w tradycyjnych komorach wędzarniczych. W swojej szerokiej ofercie ZM Górzyca posiada wyroby wieprzowe, drobiowe, wołowe i z dodatkiem dziczyzny.

Na kanapki szczególnie polecamy produkty z linii swojskie wędliny. To wyroby z półki Premium, przygotowane z wysokiej jakości mięsa wieprzowego, doprawione kompozycją naturalnych przypraw. Znajdziemy tu wędzoną szynkę wiejską i szynkę swojską, oraz jedynie parzoną szynkę białą. Miłośnicy pasztetów znajdą u nas pieczone pasztety na słodko z dodatkiem śliwki, gruszki lub żurawiny, wytrawny, grubo mielony pasztet z dzika z majerankiem i aromatyczną, kremową pasztetową borowikową. Warto sięgnąć także po parówki pyszne z szynką.

Sprawdź również Górzyckie Inspiracje na śniadania!