Miarą jakości Naszej pracy jest zadowolenie klientów. W chwili obecnej nasze wyroby trafiają na stoły konsumentów Pomorza Zachodniego, a także Niemiec, Francji, Irlandii, Anglii czy Bułgarii. Niepowtarzalność smaków jakie Państwu proponujemy to zasługa tradycyjnych receptur, naturalnych sposobów wędzenia oraz w wyjątkowych kompozycjach przypraw.

W swojej szerokiej gamie produktów posiadamy asortyment, taki jak: wędzonki, kiełbasy cienkie i grube, kiełbasy suche i podsuszane, wyroby podrobowe, mięso wieprzowe, drób (mrożony i świeży), mięso wołowe (w tym z własnej hodowli), a także wyroby na zamówienie.Kiełbasy cienkie wyprodukowane z mięsa wieprzowego w osłonkach naturalnych lub sztucznych, z rozdrobnionego mięsa peklowanego. W procesie produkcyjnym poddane są wędzeniu i parzeniu. Charakterystyczny smak i zapach zawdzięczają starannie opracowanej recepturze i oryginalnej kompozycji naturalnych przypraw.

Wędzonki powstają z najwyższej jakości mięsa wieprzowego. W czasie produkcji poddane są metodom peklowania, wędzenia oraz parzenia, a starannie dobrane przyprawy doskonale wzbogacają ich niepowtarzalny, wyjątkowy smak i aromat.

Wysokogatunkowe kiełbasy z mięsa wieprzowego, wędzone i suszone. W procesie peklowania dodawana jest do nich specjalnie wyselekcjonowana mieszanka przypraw, co zapewnia im niepowtarzalne walory smakowe, natomiast wędzenie w komorach opalanych drewnem olchowym i bukowym nadaje im wyjątkowy aromat.

Parówkowe przysmaki to wyjątkowe przekąski dla całej rodziny. Ich wyjątkowy smak to zasługa przypraw oraz specjalnie dobranych elementów mięsa wieprzowego.

Wędliny podrobowe i wyroby do smarowania to wyjątkowe produkty przygotowane z mięsa wieprzowego oraz podrobów wieprzowych. Swój niezwykły smak i aromat zawdzięczają precyzyjnie przygotowanej mieszance przypraw oraz wspaniałym dodatkom.

W swojej ofercie posiadamy elementy z mięsa wieprzowego, wołowego, drobiu oraz mięsa indyczego.