Autorska linia produktów Wędliny z Tradycyjnej Wędzarni to wysokiej jakości asortyment, w którego skład wchodzą: Szynka z Tradycyjnej Wędzarni, Wędzonka z Tradycyjnej Wędzarni, Kiełbasa Pęto, Kiełbasa ze Schabu, a także Kabanosy z Tradycyjnej Wędzarni. Wyroby te wyprodukowane są ze starannie wyselekcjonowanego surowca, wzbogacone wyjątkowym smakiem przypraw i otulone zapachem drewna.Kabanosy z Tradycyjnej Wędzarni to najwyższej jakości produkt, którego niepowtarzalna kompozycja kminku, pieprzu i aromatycznych ziół oraz wędzenie drewnem olchowym i bukowym nadają mu szlachetnego smaku.

Ze 148,6 g mięsa wieprzowego otrzymano 100 g produktu

Szynka z Tradycyjnej Wędzarni to najwyższej jakości produkt przygotowany zgodnie z tradycją recepturą, wzbogacony smakiem naturalnych przypraw, wędzony dymem z drewna olchowego w tradycyjnych komorach wędzarniczych.

Ze 106 g mięsa wieprzowego otrzymano 100 g produktu

Kiełbasa Pęto to najwyższej jakości produkt przygotowany zgodnie z recepturą mistrza produkcji, przyprawiona aromatycznymi ziołami nadającymi niepowtarzalny smak domowej kiełbasy.

Wędzonka z Tradycyjnej Wędzarni najwyższej jakości produkt przygotowany zgodnie z tradycją recepturą. Długie wędzenie w tradycyjnych komorach nadaje jej szlachetnej barwy oraz głębokiego smaku wędzonki.

Ze 105,1 g mięsa wieprzowego otrzymano 100 g produktu

Kiełbasa ze Schabu to produkt przygotowany z najwyższej jakości chudego mięsa wieprzowego. Niezwykle krucha i aromatyczna, przyprawiona jest kompozycją specjalnie wyselekcjonowanych ziół.