Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy pod nazwą Delikatesy Mięsne Górzyca własna sieć sklepów firmowych. Codzienne dostawy, wyroby wędzone w tradycyjnych komorach wędzarniczych, atrakcyjne promocje oraz szeroki asortyment są gwarancją udanych zakupów. Sprawdź na mapie sklepów, czy Delikatesy Mięsne Górzyca są również w Twoim mieście.

Sieć Delikatesów Mięsnych Górzyca to połączenie nowoczesnego wystroju wnętrz z klasycznymi dodatkami nadającymi im niepowtarzalny nastrój. Ściany sklepu ozdobione są fotografiami pochodzącymi z lat 60-tych, w których kuchnia stanowiła ważne miejsce w życiu człowieka. To tu powstawały niezapomniane dania, to tu przyjmowano gości, to w niej spotykała się rodzina przy wspólnym posiłku.

Tradycyjnego charakteru nadają drewniane dodatki w postaci kufra, czy ryciny w drewnie, a dodatkową atrakcję stanowi stara, zabytkowa kasa.W związku z dynamicznym rozwojem własnej sieci sklepów poszukujemy atrakcyjnych lokalizacji handlowych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy zainteresowani pomieszczeniami o pow. 50-70m2. Więcej informacji w tej sprawie uzyskają Państwo kontaktując się z kierownikiem.


Agnieszka Czyrny - Kierownik Regionalny
telefon: (+48) 733 848 848,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.